Hakkımızda

Kurumsal

Sektördeki geçmişi çok eskilere dayanan Salih GÖCEN mobilyanın her kademesinde emek sarf etmiştir. Üretim, mağazacılık ve pazarlamaya yıllarını vermiştir.

Bu tecrübesini harmanlayan Salih GÖCEN nihayet kendi üretimini kurmaya karar vermiş ve İnegöl sanayisine bir tohumda kendisi ekmiştir. Bu tohumun yıllar sonra koca bir çınar olacağından hiç endişesi yoktur. Pazarı ve pazarın ne istediğine hakimdir. BS’ELLE HOME STYLE markasıyla modaya, kaliteye ve ar-ge çalışmalarına önem veren, tasarım ve uygulama çalışmalarını gerçekleştiren güçlü bir enerjiye sahiptir.

1980’lere dayanan iş tecrübesi ile estetik ve tasarımı iç içe sunan ürünleri, kalite politikası, ilke ve değerleriyle sektörün dinamikleri arasındaki yerini en kısa sürede alcaktır.

Bugüne kadar kendi çizgisinden ödün vermeyen Salih GÖCEN, kendi markasıyla kaliteli yaşam standartlarını daha fazla kişiye ulaştırma hedefiyle büyümeye devam etmektedir.


Tasarım Anlayışı

BsElle tüm koleksiyonlarını modern çizgisi, özgün tasarım ve kaliteden taviz vermeden hazırlar.


Satış Sonrası Hizmetler

BsElle, garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vermektedir. Tüketiciden kaynaklanmayan hatalarda, parçaların arıza tespitleri uzman ekiplerce ücretsiz olarak yapılır. Arıza tespit edilmesi halinde bayi, tüketiciden herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetinin gerçekleştirilmesini sağlar.

Tüketiciden kaynaklanan hatalarda ise arıza parça gerektirmeyen, yalnızca bakımla giderilebilecek bir sorunsa bayi hiçbir ücret talep etmeksizin ücretsiz servis ve bakım hizmetinin verilmesini sağlar

Kalite Anlayışı

Kurulduğu günden bu yana, en önemli önceliği ‘Kalite’ olan BsElle, üretim kalitesi ve teknik servis hizmetlerinde dünya standartlarının da üzerine çıkmayı hedefliyor. Tasarımda, üretimde, satış ve satış sonrası hizmetlerimizdeki kalite anlayışımız ile ürünlerimiz her aşamada kalite kriterlerimiz doğrultusunda kontrol edilmektedir.

Konforlu Yaşam Vadisi